This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Select the event:
DANI LÓPEZ QUARTET
El que fan les coses quan no les mires
Plaça de les Botxes

Wednesday, 28/07/2021 20:00
SOLD OUT
SARA PARÉS, OLEGUER AYMAMÍ I DANI ESPASA
Gustos reunits
Plaça de les Botxes

Saturday, 31/07/2021 20:00
SOLD OUT
GIRONA JAZZ PROJECT BIG BAND
Swingcopations
Plaça de les Botxes

Wednesday, 4/08/2021 20:00
SOLD OUT
BCN SAX QUARTET
Clàssics d’avui i sempre
Plaça de les Botxes

Wednesday, 11/08/2021 20:00
SOLD OUT
LA LUDWIG BAND
La mateixa sort
Plaça de les Botxes

Wednesday, 18/08/2021 20:00
SOLD OUT
SEXTET GERIÓ
Piazzolla 100
Plaça de les Botxes

Saturday, 21/08/2021 20:00
SOLD OUT
MOMI MAIGA (BANDA)
Plaça de les Botxes

Wednesday, 25/08/2021 20:00
SOLD OUT
EL GRAN DIA DE GIRONA
Concert Participatiu
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 11/09/2021 12:00
ZB·YU·RA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, 19/09/2021 19:00
MARCO MEZQUIDA: TALISMÁN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 25/09/2021 20:00
ROGER MAS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 2/10/2021 20:00
BLACK MUSIC BIG BAND AMB ENSEMBLE JOCG
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/10/2021 19:00
ORQUESTRA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 24/10/2021 19:00
LA PRINCIPAL DE LA BISBAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 29/10/2021 12:00
GIO AMB FRANCESC PRATS I XAVIER SABATA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 31/10/2021 20:00
COR MARAGALL
Concert Tradicional de Tots Sants
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 1/11/2021 12:00
EL LLAC DELS CIGNES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 9/11/2021 21:00
GHOST - NOTE
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 12/11/2021 20:00
MAZONI
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 13/11/2021 20:00
JOJO, HISTÒRIA D'UN ORANGUTAN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 14/11/2021 12:00
QUARTET GERHARD
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 21/11/2021 19:00
TARTA RELENA: FIAT LUX
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 28/11/2021 19:00
CHUCHO VALDÉS: SOLO PIANO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 4/12/2021 20:00
RIGOBERTA BANDINI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Wednesday, 8/12/2021 18:00
JOAN GARRIDO & THE GLOBAL BAND
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 10/12/2021 20:00
MAMBO JAMBO: EXOTIC RENDEZVOUS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 11/12/2021 20:00
MANEL FORTIÀ: LIBÈRICA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 17/12/2021 20:00
GERIONA PRESENTA LA MÀGIA DEL CINEMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 18/12/2021 19:00
Quotidiafonismes
Amb Bufa & Sons
Sala d'actes de La Marfà

Thursday, 23/12/2021 12:00
BALLET DE BARCELONA - EL TRENCANOUS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 9/01/2022 19:00
ORCHESTRA OF THE AGE OF THE ENLIGHTENMENT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/04/2022 19:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/05/2022 20:00
LA NOVENA DE BEETHOVEN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 12/06/2022 19:00
AJUNTAMENT DE GIRONA.
Email: cultura@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by