This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Select the event:
COBLA FOMENT DEL MONTGRÍ
Plaça de les Botxes

Friday, 23/04/2021 18:00
FIL
Cia. Madame Gaüch
Sala La Planeta - No numerat

April 23rd & 24th
UNA DENT SOTA EL COIXÍ de Cristina Clemente
PocaCosa Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, April 25th, 2021
SOLD OUT
UN TAL SHAKESPEARE
Marcel Tomàs - Cascai Teatre
Sala La Planeta - No numerat

April 30th – May 2nd
LA CABRA, O QUI ÉS SYLVIA?
Teatre Municipal

Saturday, 1/05/2021 19:30
CAMÍ A L'ESCOLA
Teatre Municipal

Sunday, 2/05/2021 18:00
DESEO DE SER PUNK
Creació Ane da Silva
Sala La Planeta - No numerat

May 6th & 7th
AIDA
Teatre Municipal

Friday, 7/05/2021 18:00
GEMA 4
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 8/05/2021 20:00
WINNIPEG
La Jarra Azul - La Puça Espectacles
Sala La Planeta - No numerat

May 8th & 9th
ESTAT D'EMERGÈNCIA
Teatre Municipal

Sunday, 9/05/2021 18:00
L'ÚLTIM SIFIR
Cia. Quisigui
Sala La Planeta - No numerat

May 13th & 14th
MARIA ARNAL I MARCEL BAGÉS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 14/05/2021 20:00
HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 15/05/2021 20:00
HERÈNCIA ABANDONADA
Companyia La Volcànica
Sala La Planeta - No numerat

May 15th & 16th
TRAMA
Teatre Municipal

Sunday, 16/05/2021 18:00
GJP & PERICO SAMBEAT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 16/05/2021 20:00
NO SIN MIS HUESOS
Teatre Municipal

Friday, 21/05/2021 19:30
REISEFÜHRER
Companyia La Ruta 40
Sala La Planeta - No numerat

May 21st–23rd
NUSOS
Companyia Atgàs
Sala La Planeta - No numerat

May 27th & 28th
LA SEGONA EVA de Marta Aran
Companyia El Eje
Sala La Planeta - No numerat

May 29th & 30th
BALADA DEL SABATER D'ORDIS
Teatre Municipal

Sunday, 30/05/2021 18:00
IVO POGORELICH, piano
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 3/06/2021 20:00
CALA VENTO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 4/06/2021 20:00
LOVE OF LESBIAN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

June 5th & 6th
SOLD OUT
CONCERT PER A PIANO I DRONS
Programació especial 15è aniversari
Camp de Mart

Saturday, 12/06/2021 21:30
EMOCIONA'T AMB LA SCCC
25 anys de Música Global
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

June 18th–20th
NI TU NI JO
Mariona Ginés – Ovidi Llorente
Sala La Planeta - No numerat

July 3rd & 4th
MUSICA RESERVATA DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 18/07/2021 20:00
SNARKY PUPPY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 29/08/2021 20:00
GIO AMB FRANCESC PRATS I XAVIER SABATA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 31/10/2021 20:00
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 7/05/2022 20:00
AJUNTAMENT DE GIRONA.
Email: cultura@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by