This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Select the event:
WONDERLAND
Teatre Municipal

Saturday, 6/03/2021 19:30
BEN L'ONCLE SOUL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 6/03/2021 20:00
ROSITA
Companyia La Melinas / Dir. Pep Vila
Sala La Planeta - No numerat

Saturday, 6/03/2021 20:00
COCOUÉ
El Petit Bonhom
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 7/03/2021 12:00
COCOUÉ
El Petit Bonhom
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 7/03/2021 17:00
UN DIA QUALSEVOL
Teatre Municipal

Sunday, 7/03/2021 18:00
EL REY DEL GURUGÚ de Ferran Joanmiquel
amb David Martínez
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 12/03/2021 20:00
JOINA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 13/03/2021 20:00
EL SILENCI DELS TELERS
Dir. Ferran Utzet / amb Maria Casellas i Andrea Portella
Sala La Planeta - No numerat

March 13th & 14th
¿POR QUÉ LLORAS MARIE?
Auditori de La Mercè

Sunday, 14/03/2021 11:30
TOSCA
Teatre Municipal

Sunday, 14/03/2021 18:00
EL·LIPSI
Dir. Ferran Joanmiquel / Amb Mireia Vallès, Judit Saula i Paula Fossati
Sala La Planeta - No numerat

March 17th–21st
Des de quina veu?
Irene Solà (V*) i Eva Vàzquez
Auditori de La Mercè

Thursday, 18/03/2021 18:00
CONVERSA DEL FESTIVAL MOT 2021



SOLD OUT
Un collage de camins infinits
Perejaume, Jordi Lara i Víctor Sunyol
Auditori de La Mercè

Thursday, 18/03/2021 20:00
CONVERSA DEL FESTIVAL MOT 2021



Imaginar una possibilitat
Quim Español, Josep Maria Fonalleras i Iolanda Batallé
Auditori de La Mercè

Friday, 19/03/2021 18:00
CONVERSA DEL FESTIVAL MOT 2021



Què hi esperem veure, en una pintura?
Tracy Chevalier (V*) i Eva Piquer
Auditori de La Mercè

Friday, 19/03/2021 20:00
CONVERSA DEL FESTIVAL MOT 2021



Abans de les paraules
Lluís-Anton Baulenas, Berta Jardí i Gerard Quintana // Modera: Anna Pérez Pagès
Jardins de la Rosaleda

Saturday, 20/03/2021 12:00
VER-MOT DEL FESTIVAL MOT 2021



Cruïlles. Entre el silenci i el soroll
Ignacy Karpowicz, Jordi Coca (V*) i Marta Romagosa
Auditori de La Mercè

Saturday, 20/03/2021 18:00
CONVERSA DEL FESTIVAL MOT 2021



Això és el que he après
Heather Rose (V*) i Àngels Moreno
Auditori de La Mercè

Saturday, 20/03/2021 20:00
CONVERSA DEL FESTIVAL MOT 2021



SOLITUDES
Teatre Municipal

Sunday, 21/03/2021 18:00
REY LEAR
Teatre Municipal

Friday, 26/03/2021 19:30
AKELARRE
cia. Les Feliuettes
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 26/03/2021 20:00
C.A.M.E.S - Audiovisita interactiva a les entranyes del Teatre
Teatre Municipal (no numerat)

Saturday, March 27th, 2021
ZOOM
Companyia JCorona
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, March 28th, 2021
LAS COSAS QUE SÉ QUE SON VERDAD
Teatre Municipal

Sunday, 28/03/2021 18:00
ORQUESTRA DE GIRONA: EN DANSA!
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 28/03/2021 19:00
GALA SOLISTES DEL BALLET DE MOSCOU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 15/04/2021 21:00
LA REAL CÁMARA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 16/04/2021 20:00
ONDINA: ESPECTACLE INFANTIL D'HAVANERES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 18/04/2021 12:00
UNA DENT SOTA EL COIXÍ de Cristina Clemente
PocaCosa Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, April 25th, 2021
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 8/05/2021 20:00
MARIA ARNAL I MARCEL BAGÉS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 14/05/2021 20:00
HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 15/05/2021 20:00
GJP & PERICO SAMBEAT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 16/05/2021 20:00
IVO POGORELICH, piano
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 3/06/2021 20:00
CALA VENTO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 4/06/2021 20:00
EMOCIONA'T AMB LA SCCC
25 anys de Música Global
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

June 18th–20th
MUSICA RESERVATA DE BARCELONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 18/07/2021 20:00
SNARKY PUPPY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 29/08/2021 20:00
GIO AMB FRANCESC PRATS I XAVIER SABATA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 31/10/2021 20:00
AJUNTAMENT DE GIRONA.
Email: cultura@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by