This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Select the event:
MÀTRIA (Narrar el silenci)
Carla Rovira
Sala La Planeta - No numerat

January 19th & 20th
LA BELLA DORMENT
Russian Classical Ballet
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 20/01/2018 20:30
A BIT OF BROADWAY
Escola de Música Moderna de Girona
Teatre Municipal

January 20th & 21st
HITS. CONCERT PER A NADONS
CONCERT FAMILIAR
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge concert per a nadons

Sunday, 21/01/2018 12:15
ULTRASHOW
Miguel Noguera
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 21/01/2018 18:00
SOLD OUT
PUIG I CADAFALCH, UN CROQUIS
Marc Rosich - Sergi Mateu
Sala La Planeta

Friday, 26/01/2018 21:00
PÍNDOLES
MICROTEATRE FORA DEL TEATRE
Teatre Municipal (no numerat)

Saturday, 27/01/2018 20:30
LIQUIDACIÓ TOTAL
La Junta de la Cloaka
Sala La Planeta

January 27th & 28th
EN JAN TOTLIFAN
L'estaquirot teatre
Auditori de La Mercè

Sunday, 28/01/2018 12:00
ESPAÑA INGOBERNABLE
Alberto San Juan / Fernando Egozcue
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 1/02/2018 20:30
UAP!18 VERITAT O MENTIDA
Teatre Municipal

February 2nd & 3rd
SYMPHONIC RHAPSODY OF QUEEN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 2/02/2018 20:30
FEELING BILL EVANS
Helena Rosich
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 2/02/2018 21:00
CONTES 1.0
Teatre a la Fuga
Sala La Planeta - No numerat

February 4th
MUR
(Cia) 3
Teatre Municipal

Sunday, 4/02/2018 18:00
LA REBOTIGA DE L'ÒPERA
SIMFONOVA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 4/02/2018 19:00
VICENT ANDRÉS ESTELLÉS - D'HAMBURG A ANTIBES
Toti Soler i Joan Massotkleiner
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 8/02/2018 20:30
L' ESTOL / MANY
Producció Nacional de Dansa
Teatre Municipal

Friday, 9/02/2018 21:00
COBLA CIUTAT DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 10/02/2018 19:00
GIORQUESTRA I VALENTINA LISITSA
RAKHMÀNINOV I BRAHMS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 11/02/2018 19:00
MONTSERRAT ROIG, PARAULES D'AVUI
M de Roig
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 15/02/2018 20:30
XAVIER CALVET
CÀPSULA 2018
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 16/02/2018 20:30
LA NIT DE LA MOLLY BLOOM
James Joyce - Àngels Bassas
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 16/02/2018 21:00
BLOCK PARTY BY BRODAS BROS. JAMES BROWN TRIBUTE
Teatre Municipal

Saturday, 17/02/2018 20:30
MAURE, EL DINOSAURE
Teatre Nu
Auditori de La Mercè

Sunday, 18/02/2018 12:00
OH MY GOD, BARCELONA!
Companyia Bratislava
Sala La Planeta

Sunday, 18/02/2018 18:00
CANTEM EL CINEMA!
Concert participatiu
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 20/02/2018 21:00
FOLLIES
National Theatre Live
Cinema Truffaut

Thursday, 22/02/2018 20:00
CERCLE D'AMOR - DICHTERLIEBE op.48 R. SCHUMANN
Dichter Club
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 22/02/2018 20:30
ROZALÉN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 23/02/2018 20:30
MARABUNTA
Teatre Municipal

Friday, 23/02/2018 20:30
FUGA DE CONILLS
Martina Cabanas - Companyia Zero10
Sala La Planeta

February 23rd-25th
SPENDER
Llàtzer Garcia - El Vol del Pollastre
Sala La Planeta

March 2nd & 3rd
ALMAZUELA (sota els llençols)
Cia. Roberto G. Alonso
Sala La Planeta - No numerat

Saturday, 3/03/2018 17:00
CALÍGULA
Teatre Romea, Teatro Clásico de Mérida, Grec 2017
Teatre Municipal

Saturday, 3/03/2018 20:30
YERMA (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 8/03/2018 20:00
BIGBLACK RHINO
BLACK MUSIC FESTIVAL - CÀPSULA 2018
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 10/03/2018 20:30
PARADISE
Nico&Sunset interpretat pels joves actors de Merlí (TV3)
Teatre Municipal

Saturday, 10/03/2018 20:30
ELS DIES QUE VINDRAN
La Sueca - Cristina Cervià
Sala La Planeta - No numerat

March 10th & 11th
DON CARLO
Associació d'amics de l'Òpera de Sabadell
Teatre Municipal

Wednesday, 14/03/2018 20:30
MARTHA REEVES & THE VANDELLAS
BLACK MUSIC FESTIVAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 17/03/2018 20:30
ÀRIES DE RESERVAT
Marc Rosich - Elena Martinell - Glòria Garcés
Sala La Planeta

March 17th & 18th
TROPPE ARIE
Trio Trioche
Teatre Municipal (no numerat)

Sunday, 18/03/2018 12:00
V.A. MOZART: RÈQUIEM I SIMFONIA NÚM. 40
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 22/03/2018 20:30
BODAS DE SANGRE
La Perla 29
Teatre Municipal

Thursday, 22/03/2018 20:30
LA TEMPESTA
Projecte Ingenu
Sala La Planeta

March 23rd & 24th
ASÍ QUE PASEN 5 AÑOS
Atalaya-Tnt
Teatre Municipal

Saturday, 24/03/2018 20:30
LA PASTISSERA I ELS FOLLETS
L'Estaquirot Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 25/03/2018 12:00
SALOMÉ (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 29/03/2018 20:00
MANOLO GARCÍA
Concert inici de gira / Estrena mundial del nou disc
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

April 6th & 7th
SOLD OUT
AÜC (El so de les esquerdes)
Les Impuxibles - Carla Rovira
Sala La Planeta

April 7th & 8th
LLANÇAMENT
La Llarga
Sala La Planeta - No numerat

April 12th & 13th
OKLAHOMA
Dei Furbi - Gemma Beltran
Sala La Planeta

April 14th & 15th
EL COLOR DE LA LLUM
Sala La PLaneta - Ferran Joanmiquel
Sala La Planeta - No numerat

April 20th-22nd
EL MOLINET MÀGIC
Engruna Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 22/04/2018 12:00
LA BELLA DORMENT
BALLET DE MOSCOU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Tuesday, 24/04/2018 20:00
#NoMoblideuMai
Sala La PLaneta - Llàtzer Garcia
Sala La Planeta - No numerat

April 25th-29th
HAMLET (ENCORE) - National Theatre Live
Cinema Truffaut

Thursday, 26/04/2018 20:00
CUCULAND SOUVENIR
Teatre Municipal

Friday, 27/04/2018 20:30
REQUIEM FOR EVITA
Jordi Prat i Coll
Sala La Planeta

Saturday, 28/04/2018 21:00
LA BONA PERSONA DE SEZUAN
Bertolt Brecht - Cia La Corda
Sala La Planeta

May 4th-6th
DANI NEL·LO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 5/05/2018 20:30
FRANKENSTEIN
TNC / Factoria Escènica Internacional
Teatre Municipal

Saturday, 5/05/2018 20:30
ROLF & FLOR
CONCERT FAMILIAR
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 6/05/2018 12:00
CÖSMIX
Teatre Mòbil
Auditori de La Mercè

Sunday, 6/05/2018 12:00
FUMANDO ESPERO (L'APOCALIPSI)
Cia Elip6 - ERAM
Sala La Planeta - No numerat

May 10th & 11th
THE REAL GROUP
FESTIVAL A CAPPELLA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 12/05/2018 20:30
MOBY DICK
Teatre Municipal

Saturday, 12/05/2018 20:30
EL COMEDIANT
Marcel Tomàs - Cascai Teatre
Sala La Planeta

May 12th & 13th
WHO'S AFRAID OF VIRGINIA WOOLF? (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 17/05/2018 20:00
VAMOS A PONERNOS SERIAS
Cia 14.41 - ERAM
Sala La Planeta - No numerat

May 17th & 18th
TRIPTYCH IN "B"
Balleto di Siena
Teatre Municipal

Friday, 18/05/2018 20:30
OTHELLO
William Shakespeare - Les Antonietes
Sala La Planeta

Saturday, 19/05/2018 21:00
TRIO WANDERER
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Wednesday, 23/05/2018 20:30
CAVALLERIA RUSTICANA / PAGLIACCI
Associació d'amics de l'Òpera de Sabadell
Teatre Municipal

Friday, 25/05/2018 20:30
EL BRINDIS
Frank Bayer - Cristina Cervià - La Gàrgola Produccions Teatrals
Sala La Planeta

May 25th & 26th
ENSEMBLE MATHEUS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 26/05/2018 20:30
ORQUESTRA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 27/05/2018 19:00
CINEMA
Escenaris Especials - Clàudia Cedó
Sala La Planeta - No numerat

Friday, 1/06/2018 19:00
CURTMETRATGES
Escenaris Especials - Clàudia Cedó
Sala La Planeta - No numerat

June 2nd & 3rd
EL FANTASMA DE CANTERVILLE
Teatre Municipal

Saturday, 2/06/2018 20:30
EL HOMBRE, LA GRAN CHAPUZA DE DIOS
JUSTO MOLINERO Y LOS DESCASTAOS
Teatre Municipal

June 10th
AJUNTAMENT DE GIRONA.
E-mail: cultura@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered byKoobin