This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Select the event:
LOVE OF LESBIAN
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 25/01/2019 20:30
EL BRINDIS
Frank Bayer - La Gàrgola Produccions Teatrals
Sala La Planeta

January 25th–27th
ALGUNS NEIXEN ESTRELLATS
Teatre Municipal

Saturday, 26/01/2019 20:30
SOLD OUT
UN MÓN DE CARTRÓ
Teatre Municipal - Saló de descans

Sunday, January 27th, 2019
GIORQUESTRA & PUMEZA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 27/01/2019 19:00
UAP! 19 BRUNDIBÁR
Teatre Municipal

February 1st–2nd
TORTUGUES: la desacceleració de les partícules
Clàudia Cedó - Flyhard Produccions
Sala La Planeta

February 1st–2nd
LOOPS
Engruna Teatre
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, 3/02/2019 12:00
AL CAU DE LES PARAULES
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 7/02/2019 20:30
QUINA BARRA!
Estat Particular - Dir. Pep Vila
Sala La Planeta - No numerat

February 7th–10th
CONFERÈNCIA ESPECTACULAR
Teatre Municipal - Saló de descans

Friday, 8/02/2019 20:30
SWEET CALIFORNIA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 8/02/2019 20:30
TOT VILADESAU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 9/02/2019 20:30
SAFARI
Auditori de La Mercè

Sunday, 10/02/2019 12:00
RAPHAËLLE
Teatre Municipal

Sunday, 10/02/2019 18:00
LA PARAULA: EXILI DE L'EXILI
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 14/02/2019 20:30
LA IMPORTÀNCIA DE SER FRANK
Teatre Municipal

Friday, 15/02/2019 20:30
MORT A LES CUNETES
David Pintó - Joan Valentí
Sala La Planeta

February 16th–17th
INTARSI
Teatre Municipal

Sunday, 17/02/2019 18:00
TRES VOLTES REBELS
Teatre Municipal - Saló de descans

Thursday, 21/02/2019 20:30
AMOUR
Teatre Municipal

Friday, 22/02/2019 20:30
LA PLAÇA DEL DIAMANT
Mercè Rodoreda - Mea Culpa
Sala La Planeta

February 22nd–23rd
EL SENYOR PETIT
Anna Maria Ricart - Teatre a La Fuga
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, February 24th, 2019
EL COR CANTA: RUTTER / GUINOVART
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 24/02/2019 19:00
LA GATA SOBRE EL TEULAT DE ZINC ( National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 28/02/2019 20:00
LAS ÁVIDAS RAÍCES
Ruth Vilar - Cos de Lletra
Sala La Planeta - No numerat

February 28th – March 1erth
PAU VALLVÉ
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 2/03/2019 20:30
ELISIR D'AMORE
Teatre Municipal

Sunday, 3/03/2019 18:00
GIRONA ARETHA FRANKLIN TRIBUT
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 3/03/2019 19:00
POSTMODERN JUKEBOX
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 8/03/2019 20:30
SHIRLEY VALENTINE
Teatre Municipal

Saturday, 9/03/2019 20:30
NIÑA PASTORI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 9/03/2019 20:30
AL SOSTRE
Nigel Planer - Sala Trono
Sala La Planeta

March 9th–10th
TIERRA EFÍMERA
Auditori de La Mercè

Sunday, 10/03/2019 12:00
EL PREU
Teatre Municipal

Friday, 15/03/2019 20:30
COBLA CIUTAT DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 16/03/2019 19:00
BOMBER(S)
Jean-Benoît Patricot - Dir. Jordi Vilà
Sala La Planeta

March 16th–17th
L'AGÈNCIA SECRETA DE LES PARAULES
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 17/03/2019 12:00
JULIUS CESAR ( National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 21/03/2019 20:00
MAREMAR
Teatre Municipal

Friday, March 22nd, 2019
ALPENSTOCK
Rémy de Vos - Cia. Obskené
Sala La Planeta

Friday, 22/03/2019 20:30
EL CABRERO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 22/03/2019 20:30
FINA - PRESENTACIÓ DEL NOU TREBALL #INCONFORMISTA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 23/03/2019 20:30
ELS CISTELLS DE LA CAPUTXETA
Samfaina de Colors
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, March 24th, 2019
COSAS QUE SE OLVIDAN FÁCILMENTE
Teatre Municipal - Saló de descans

March 27th–31st
EL LLIBERTI
Teatre Municipal

Friday, 29/03/2019 20:30
REBOTA, REBOTA Y EN TU CARA EXPLOTA
Agnès Mateus i Quim Tarrida
Sala La Planeta

March 29th–30th
XAVIER SABATA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 30/03/2019 20:30
EL MAR NO CAP DINS UNA CAPSA DE SABATES
Laia Alsina Ferrer - Cia. El Martell
Sala La Planeta

April 5th–6th
UN VAMPIR BEN EDUCAT
Cia. La Planeta
Sala La Planeta - No numerat

Sunday, April 7th, 2019
LA BELLA DORMENT - EL BALLET DE MOSCOU
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 11/04/2019 19:00
MILI KK
Marc Angelet
Sala La Planeta - No numerat

April 12th–14th
MIGUEL POVEDA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 22/04/2019 19:00
ELS DINERS, EL DESIG, ELS DRETS
Marta Galán Sala
Sala La Planeta - No numerat

April 24th–28th
JULIE ( National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 25/04/2019 20:00
ESCAPE ROOM
Teatre Municipal

Friday, May 3rd, 2019
A.K.A. (Also Know As)
Daniel G. Meyer - Flyhard Produccions
Sala La Planeta

May 3rd–4th
LA MÀQUINA DEL TEMPS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 4/05/2019 17:00
PLOU A COBERT
Berta Camps - Èlia Borràs
Sala La Planeta

May 8th–9th
MACBETH ( National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 9/05/2019 20:00
BROADWAY A CAPELLA
Teatre Municipal

Friday, 10/05/2019 20:30
ORQUESTRA DE GIRONA
J.S BACH: MAGNIFICAT, CONCERTS DE BRANDENBURG I ALTRES OBRES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 10/05/2019 20:30
MADE IN
Madelaine López Zeleme
Sala La Planeta - No numerat

May 10th–11th
SIX APPEAL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 11/05/2019 20:30
SOMNI D'UNA NIT D'ESTIU
Teatre Municipal

Sunday, 12/05/2019 18:00
COR GOSPEL GIRONA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 17/05/2019 20:30
DOBLE
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 18/05/2019 20:30
GENT DE MAR
Cascai Teatre
Sala La Planeta

May 18th–19th
LA BOHÈME
Teatre Municipal

Sunday, 19/05/2019 18:00
EL DESPERTAR DE LA PRIMAVERA
Frank Wedekind - Alumnes Cicle Formatiu d'El Galliner
Sala La Planeta

May 23rd–24th
THE MOUNTAIN, THE TRUTH & THE PARADISE
Teatre Municipal

Saturday, 25/05/2019 20:30
PEL DAVANT I PEL DARRERA
Teatre Municipal

Friday, 31/05/2019 20:30
ANTHONY I CLEOPATRA (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 13/06/2019 20:00
Una Nit de Mecano amb Descanso Dominical
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 6/07/2019 21:30
PACO CANDELA: MI MUNDO
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 14/07/2019 18:00
AJUNTAMENT DE GIRONA.
E-mail: cultura@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Powered byKoobin