This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Welcome to our ticketing website
Select the event:
UNA NIT MOOOLT COMPLICADA
de Pere Vaquero
Sala La Planeta

Sunday, 15/12/2019 18:00
SOLD OUT
ADAM LALOUM, PIANO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Thursday, 19/12/2019 20:30
GERIONA: LA MÀGIA DEL CINEMA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 21/12/2019 20:30
NADALES PER ALS MÉS MENUTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge Escenari

Sunday, December 22nd, 2019
STAR WARS & OCM
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 23/12/2019 20:30

Teatre Municipal

December 25th – January 4th 2020
MERCEDES GANCEDO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 27/12/2019 20:30
Una Nit d'Abba amb Abba The New Experience
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 28/12/2019 17:00
Una Nit d'Abba amb Abba The New Experience
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 28/12/2019 21:30
GIRONA JAZZ PROJECT BIG BAND
Nadal a ritme de jazz i swing
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 29/12/2019 19:00
GRAN CONCERT D'ANY NOU JOHANN STRAUSS
Strauss Festival Orchestra
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Monday, 30/12/2019 20:30
EL TRENCANOUS
Russian Classical Ballet
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Thursday, 16/01/2020 20:30
Orquestra Fireluche & Pau Riba + Jordi Serradell
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 17/01/2020 20:30
10 MANERAS DE CARGARTE TU RELACIÓN DE PAREJA
Teatre Municipal

Saturday, 18/01/2020 20:30
ZAHARA
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 18/01/2020 20:30
FLEABAG (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 23/01/2020 20:00
FERRAN PALAU +TOM HAGAN
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 24/01/2020 20:30
BONA GENT
Teatre Municipal

Friday, 24/01/2020 20:30
ELS PETS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 25/01/2020 20:30
L'AVENTURA D'AVORRIR-SE
Auditori de La Mercè

Sunday, 26/01/2020 12:00
LOS ENREDOS DE SCAPIN ( La comédie française )
Cinema Truffaut

Thursday, 30/01/2020 20:00
UAP! 20 GALILEU GALILEI . FE, RAÓ, CIÈNCIA
Teatre Municipal

January 31st 2020 & February 1st 2020
MARCO MEZQUIDA & CHICUELO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 31/01/2020 20:30
MICAH P. HINSON
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 1/02/2020 20:30
FLOW
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 2/02/2020 12:00
JAMES RHODES
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 7/02/2020 20:30
GIORQUESTRA & YE-EUN CHOI
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 8/02/2020 20:30
LA RAMBLA DE LES FLORISTES
Teatre Municipal

Saturday, 8/02/2020 20:30
SABATES NOVES
Auditori de La Mercè

Sunday, February 9th, 2020
ALL MY SONS (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 13/02/2020 20:00
LA DONA DEL 600
Teatre Municipal

Friday, 14/02/2020 20:30
CONCERT - COL·LOQUI BENET CASABLANCAS
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 16/02/2020 19:00
POEMES VISUALS
Teatre Municipal - Saló de descans

Wednesday, 19/02/2020 20:30
BREAKING POINT
Teatre Municipal (no numerat)

Friday, 21/02/2020 20:30
OVIDI 25
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 22/02/2020 20:30
DOLORS
Teatre Municipal

Sunday, 23/02/2020 17:00
TRASH O LA POUBELLE PLUS BELLE
Teatre Municipal - Saló de descans

Wednesday, 26/02/2020 20:30
EVA CONTRA EVA
Teatre Municipal

Friday, 28/02/2020 20:30
ROSTOLL CREMAT
Teatre Municipal

Sunday, 1/03/2020 18:00
ÒPERA, DE QUÈ VAS?
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Sunday, 1/03/2020 19:00
CONSERVANDO MEMORIA
Teatre Municipal (no numerat)

Wednesday, 4/03/2020 20:30
24 HORES A LA VIDA D'UNA DONA
Teatre Municipal

Friday, 6/03/2020 20:30
A MIDSUMMER NIGHT'S (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 12/03/2020 20:00
NÚRIA GRAHAM
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 13/03/2020 20:30
LA TRAVIATA
Teatre Municipal

Friday, 13/03/2020 20:30
PER QUÈ PLORES, MARIE?
Auditori de La Mercè

Sunday, 15/03/2020 12:00
BEN L'ONCLE SOUL
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Friday, 20/03/2020 20:30
REY LEAR
Teatre Municipal

Friday, 20/03/2020 20:30
SNARKY PUPPY
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 21/03/2020 20:30
XAVIER DÍAZ-LATORRE, tiorba
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 22/03/2020 20:00
LE PETIT MAITRE CORRIGÉ ( La comédie française )
Cinema Truffaut

Thursday, 26/03/2020 20:00
DAURA MANGARA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 27/03/2020 20:30
MIREIA VIVES & BORJA PENALBA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 28/03/2020 20:30
CONSAGRACIÓ DE LA PRIMAVERA
Teatre Municipal

Sunday, 29/03/2020 18:00
LA REAL CÁMARA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 4/04/2020 20:30
THE LEHMAN TRILOGY (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 16/04/2020 20:00
NO SIN MIS HUESOS
Teatre Municipal

Thursday, 30/04/2020 20:30
UN DIA QUALSEVOL
Teatre Municipal

Sunday, 3/05/2020 18:00
VIEJO AMIGO CICERÓN
Teatre Municipal

Friday, 8/05/2020 20:30
STRAIGHT NO CHASER
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 9/05/2020 20:30
ORQUESTRA DE GIRONA
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 10/05/2020 20:00
MACBETH
Teatre Municipal

Friday, 15/05/2020 20:30
HANFRIS QUARTET
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Saturday, 16/05/2020 20:30
ALL ABOUT EVE (National Theatre Live)
Cinema Truffaut

Thursday, 21/05/2020 20:00
ELS AMICS DE LES ARTS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 23/05/2020 20:30
UNA HISTÒRIA REAL
Teatre Municipal

Saturday, 23/05/2020 20:30
DAVID MAURICIO
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Friday, 29/05/2020 20:30
DOCTOR PRATS
Auditori de Girona - Sala Montsalvatge

Saturday, 30/05/2020 12:00
BALADA DEL SABATER D'ORDIS
Teatre Municipal

Sunday, 31/05/2020 18:00
IVO POGORELICH, piano
Auditori de Girona - Sala de Cambra

Sunday, 7/06/2020 20:00
EL PARE DE LA NÚVIA
Teatre Municipal

Friday, 19/06/2020 20:30
AJUNTAMENT DE GIRONA.
E-mail: cultura@ajgirona.cat
cultura@ajgirona.cat

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered byKoobin